Cheetah — бренд годинника для лідерів. Годинник має неповторний витончений дизайн, комплектується надійними японськими механізмами Miyota та офіційну гарантію 12 місяців. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділять Вас і підкреслять Ваш стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheetah |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Розміри, мм | 43х11 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата |
| Товщина | 11 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 160 |
| Діаметр | 43 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴









