Lige New York — новинка легендарної, тактичної серії Maxi від заводу Lige. Ця модель призначена для яскравих чоловіків, які цінують ексклюзивний дизайн і якість. Годинник має підвищену ударостійкість, 3 механізми часу та не бояться води. Весь годинник Lige має стандарт якостіICO: 9001. Також годинник комплектується японським механізмом. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lige |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуті Секунди Годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Японія |
| Розміри, мм | 47х40х13 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Три механізми часу, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, світовий час |
| Товщина | 13 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 60 |
| Діаметр | 47х40 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 724 ₴












