CARNIVAL Submarine — довгоочікувані водостійкі механічні годинники бренда Carnival. Ця модель має новий японський механізм Miyota з 24-м каменем. Головною перевагою моделі є водостійкість5 атм! Годинник підійде як на роботу в офіс, так і для плавання (без пірнання) або активного відпочинку. Модель виготовлена повністю зі сталі, комплектується сапфіровим склом і зібрала в собі всі найкращі новітні розробки заводу Carnival.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Преімущі бренда Carnival:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична Carnival |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Товщина | 11 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 24 камені, Miyota, Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 895 ₴












