GoldeHour — молодий бренд яскравих, тактичних спортивних годинників. Годинник має якісне збирання, витримують високі навантаження і призначений для прихильників активного спорту та відпочинку.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 44х7,5 |
| Довжина ремінця | 26,6 см (регулюється) |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня, місяць |
| Товщина | 7,5 мм |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 40 |
| Діаметр | 44 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴












