Smart Terminator New — нова версія найпопулярнішої моделі Terminator. Годинник має класичний стильний дизайн і всі переваги смарт-годинника. Вони чудово підійдуть під будь-який стиль. Великою перевагою цієї новинки є потужний процесор і безліч спортивних функцій. Також годинник постійно контролюватиме Ваше здоров'я, сповіщатиме про дзвінки та події телефона. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Подробніше про функції:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Тип матриці | TFT |
| Процесор | RTL8762DK+HN333 |
| Діагональ дисплея | 1.3" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 240*240 |
| Версія Bluetooth | 4.0 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стать | Чоловічі |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Розміри, мм | 45х13 |
| У режимі очікування | до 10 днів |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Крокомір, повідомлення про вхідний дзвіночок, повідомлення про надходження повідомлення, керування музикою телефона, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, анти-лост |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 130 |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | До 200 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова годинників | Русі, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| У звичайному режимі | 2-5 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові |
| GPS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴












