Crrju — це відомий бренд кварцового годинника, який позиціюється як універсальний аксесуар, що ідеально підходить для різних ситуацій. Незалежно від того, йдете на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинник Crrju гармонійно впишеться у ваш стиль.Особливістю годинника Crrju є їхній стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю і сучасністю.Кромі того, годинник Crrju виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує їхню тривалу експлуатацію. Бренд Crrju приділяє велику увагу деталям і функціональності свого годинника, забезпечуючи високу якість продукту.Таким чином годинник Crrju — це не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму та завершеності. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Elite (Японія) |
| Розміри, мм | 42х41х12 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата, час по 24-й шкалі |
| Товщина | 12 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 208 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Діаметр | 42х41 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴












