GoldenHour — молодий бренд яскравих, спортивних годинників. Годинник має якісний механізм, витримують високі навантаження і призначені для прихильників активного спорту та відпочинку.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12 год |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Розміри, мм | 35х9 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 9 мм |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Діаметр | 35 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для чоловіків | Для жінок |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴












