Besta VIP — унікальна патріотична новинка преміумсерії від українського виробника Besta. Ця модель розроблена з використанням сапфірового скла, стали вищої проби, а також механізмом легендарного бренда Carnival, що робить її дуже надійною та преміальною.Дизайн, розробка та збирання зроблені в Україні, водночас годинник використовують — надійний японський механізм і кліпсову застібку Carnival. Високоякісне патріотичне гравіювання на циферблаті робить цей годинник неповторним і яскраво виділяє власника. Модель має витончений класичний дизайн, високу якість комплектуючих і чудово підійде під будь-який стиль.На циферблаті вироблене витончене гравіювання Тризуба. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Автозавод
-
-
-
Функції
Показують дату, день тижня
-
Особливості
Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Прозора
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
38х13
-
-
-
За країною механізму
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Застібка
Кліпсова
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
Діаметр
38 мм
-
Товщина
13 мм
-
-
-
Категорія
-
Бренд
-
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Черній |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 38х13 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Индексы |
| Застежка | Кліпсова |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Україна |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
- Ціна: 2 899 ₴












