Чоловічий водостійкий тактичний годинник North Edge Alps Black з компасом, 2 ремінці
1 895 ₴
- В наявності
- Код: 1565
1. Занурення до 5 метрів;
2. Підвищена ударостійкість;
3. Витримують температуру до -20 градусів;
4. Компас, Секундомір, Будильник, Таймер, Підсвічування;
5. Режим тренувань (дистанції, калорії);
6. Пейсер, Фітнес-трекер;
7. Карбоновий корпус «Fibre+»;
8. Надлегка вага, 43 г.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
North Edge (Японія)
-
Для військових
-
Функції
Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, педометр, калорії, дистанції, секундомір, підсвічування, будильник, таймер.
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Карбон "Fibre+"
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
45х12
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
24,5 см (регулюється) [?]
-
Ширина ремінця
24 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
45 мм
-
Товщина
12 мм
-
Наявність компаса
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Карбон |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Компас |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Компас, водостійкість 5 атм, пейсер, пейметр, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Наявність компаса | З компасом |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
- Ціна: 1 895 ₴















