Для дітей від 5 роківSkmei — відомий бренд годинника, що спеціалізується на годиннику високої якості. Ця модель має витончений невеликий розмір і підійде на жіночу або дитячу руку. Завдяки своїй якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів у Європі й Україні за останні роки.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Механізм
Кварцовий
-
Функції
Секундомір, будильник, дата, день тижня, місяць
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Білий
-
Розміри, мм
34х10
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Білий
-
Застібка
Класична
-
Ремінець/браслет
Ремінець
-
Довжина ремінця
22 см (регулюється)
-
Можливість зняти ремінець
Ні
-
Діаметр
34 мм
-
Товщина
10 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 34 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 60 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Білий |
| Розміри, мм | 34х10 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, будильник, дата, день тижня, місяць |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 60 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Дівчата | Дівчата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴













