CARNIVAL Atom — довгоочікувана новинка бренда Carnival. Ця модель має новий японський механізм із 25 камінням. Елегантний класичний дизайн чудово підійде під будь-який стиль і витончено доповнить образ власника. Модель виготовлена повністю зі сталі, комплектується сапфіровим склом і зібрала в собі всі найкращі новітні розробки заводу Carnival.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Преімущі бренда Carnival:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Miyota (Автопідзавод, 25 каменів, Японія) |
| Розміри, мм | 39х11 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Товщина | 11 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 120 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Діаметр | 39 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 019 ₴












