ОЧЕНКА! На циферблаті кілька дрібних чорних цяток (на фото 2). Годинник новий, працює коректно!Geneva — гідний бренд кварцового жіночого наручного годинника, який завоював визнання серед шанувальниць лаконічної класики та витонченості. Але, попри брак химерності та зайвих елементів, кожна модель має свою особливість, кварцовий механізм, сталевий корпус і мінеральне скло. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Жіночі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Матеріал | Метал |
| Тип механізму | Quartz |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Срібло |
| Основний колір циферблата | Срібний |
| Розміри, мм | 38х8 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Товщина | 8 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Тип цифр | Мітки |
| Діаметр | 38 мм |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴












