Poedagar — молодий бренд класичних годинників. В Україні представлений ексклюзивно вперше. Перевагою бренда Poedagar є висока якість комплектуючих, надійність механізму, а також цілком доступна вартість. Poedagar Mechanical — інноваційна механічна новинка, яка, крім неперевершеного зовнішнього вигляду, має надійний японський механізм.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Тип індикації | Індекси, точки, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 43х17 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Товщина | 17 мм |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник &ß; Теурбіліон&54;, система &out;День-Ніч&chel;. |
| Характеристики механізму | Автозавод, Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотими вставками |
| Ширина ремінця | 21 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴












