Smart Turbo Power — оновлена версія сезону 2025 року легендарної серії смарт-годинника Power від бренда UWatch. Smart Turbo Power обладнаний новітнім потужним процесором, має набагато більший екран і протиударний корпус. Він чудово підійде для важких умов використання. Smart Turbo Power вимірюють пульс, рівень висоти, оксиген та багато іншого. Також цю модель високо оцінили прихильники спорту, оскільки вона має розширений фітнес-трекер і безліч спортивних тренувань.В комплекті йде змінний ремінець і офіційна гарантія на 12 місяців.Подробніше про функції:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Тип матриці | IPS |
| Процесор | 8773EWE-VP |
| Діагональ дисплея | 1.85" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 416*416 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стать | Чоловічі |
| У режимі очікування | 25-30 днів |
| Довжина ремінця | 24,8 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | 700 |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова годинників | Русі, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| У звичайному режимі | 8-15 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові |
| GPS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴












