Cheetah Diver 20 Bar — флагманська розробка бренда Cheetah. Годинник комплектується легендарним японським механізмом Seiko і призначений для дайвінгу, витримують до 200 метрів під водою. Модель має неповторний витончений дизайн і люмінесцентну підсвітку двома кольорами вночі. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділять вас і підкреслять ваш стиль. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheetah |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип | Чоловічі |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Формат часу | 12 год |
| Матеріал | Метал |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Характеристики механізму | Автозавод, Seiko (Японія) |
| Розміри, мм | 45х13,2 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Дата, люмінесцентна підсвітка |
| Товщина | 13,2 мм |
| Водостійкість | 20 атм — дайвінг |
| Вага, г | 186 |
| Діаметр | 45 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴












