УЦІНКА! Дата та день тижня не переводяться головкою. Годинник нові в плівках.Бренд годинника Carnival славиться винятковим співвідношенням "ціна-якість". Годинник вирізняється своєю точністю і якістю, адже під час виготовлення використовується надійний японський механізм, що містить 25 каменів. Стандартна кількість каменів для сучасних механічних годинників — 21, саме тому механізми годинника бренда Carnival є досконалими. Саме ця особливість гарантує користувачеві бездоганну роботу годинника, точний хід і їхню довговічність. Кожна модель годинника Carnival випускається з використанням високоякісного сапфірового скла.Часи підходять для ділового стилю і для повсякденного. Допоможуть підкреслити вишуканість і елегантність одягу та статус власника.У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Преімущі бренда Carnival:
1. Надійний механізм Seiko з 25-ма каменями.
2. Сапфірове скло.
3. Корпус зі сталі вищої проби.
4. Висока точність ходу годинника.
5. Найкраща ціна в сегменті Luxury - годинника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Miyota (Автопідзавод, 25 каменів, Японія) |
| Розміри, мм | 40х22 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 120 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
- Ціна: 1 900 ₴












