Ремінці виготовлені з високоякісної екошкіри, стильно підійдуть під класичні моделі годинника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Ширина браслета/ремінця | 22 мм |
| Довжина ремінця | 175 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Проста застібка-пряжка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Екошкіра |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




