Годинник настільний Caixing CX-2158 із зеленим підсвічуванням, Електронний настільний годинник digital світиться
1 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: k6i4v525t
+380 (66) 825-47-57
Годинник Caixing CX-2158 використовується в настільному та настінному варіанті. Їх можна встановити в будь-якому автомобільному транспорті, оскільки є можливість живлення від бортової мережі авто через прикурювач.
Має ідеальне читання цифр і підсвічування зеленого кольору. Кнопки керування розташовані під екраном. Можна виставити 24 і 12-годинний режим часу. Є функція будильника.
Характеристики:
- Можна використовувати в настільному або настінному варіанті;
- Розміри: 10.5 х 21 х 3 см;
- Харчування: Мережа 220 В та 12 В;
- Функція будильника;
- Тимчасовий режим 12 та 24 годинний;
- Батарея CR2032 Lithium 3V;
- Колір корпусу: сріблястий;
- Колір підсвічування: зелений.
Комплектація:
- Годинник;
- Блок живлення;
- Кабель для живлення 12В (прикурювач);
- Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Так |
| Товар | Годинник електронний настільний світний vst Caixing CX-2158, Дзеркальний EP-467 годинник настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴



