Шкіряний ремінець Premium 20x18 мм чорного кольору від бренда Awarder стане чудовим доповненням до ваших годинників. Він підходить для чоловіків, жінок і унісекс. — 20 мм, що робить його сумісним із годинником із кріпленням для ремінця 20 мм. Гарантія на продукт — 1 місяць. Вага ремінця — 11 г. виробництва — Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина браслета/ремінця | 20 мм |
| Довжина ремінця | 210 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип застежки | Проста застібка-пряжка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Матеріал ремінця | Кожа |
| Форма | Класичний (дві половинки) |
| Стать | Чоловічі; Жіночі; Унісекс |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вага, г | 11 |
| Застежка | Сріблястий |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Довжина ремінця, см | 21 |
| Ширина, мм | 20 |
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Awarder |
| Сумісність | Годинник із кріпленням для ремінця 20 мм |
| Тип браслета | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴






