Ремінець для наручного годинника 20 мм Шкіряний чорний срібло
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1051-0639
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінець для наручного годинника 20 мм Шкіряний чорний срібло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина браслета/ремінця | 20 мм |
| Довжина ремінця | 212 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Проста застібка-пряжка |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал ремінця | Кожа |
| Форма | Класичний (дві половинки) |
| Стать | Унісекс |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вага, г | 10 |
| Застежка | Сріблястий |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Довжина ремінця, см | 212 |
| Країна виробника | Китай |
| Виробник | Awarder |
| Сумісність | Годинник із кріплення для ремінця 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



