Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.Часи Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних ушкодженням і зносу. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти перед випробуваннями.Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Seiko (Японія)
-
-
-
Функції
Показують дату, день тижня
-
Особливості
Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Золотистий
-
-
-
За країною механізму
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Золотистий
-
Застібка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
24 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
24 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
Діаметр
46 мм
-
Товщина
13 мм
-
Розміри, мм
46х13
-
-
-
Категорія
-
Бренд
-
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Розміри, мм | 46х13 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 172 |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
- Ціна: 989 ₴












