Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх чинників.Тактичний годинник Naviforce вирізняється своєю високою стійкістю до механічним ушкодженням і зносу. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готовий протистояти перед випробуваннями.Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватиме вам упродовж багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування стрілок, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43.5 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 170 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Розміри, мм | 43,5х15,5 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Таймер, будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 170 |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Застежка | Кліпсова |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴












