Lee Cooper Santorini BlueMarine — стильна новинка сезону 2025 року від легендарного фешн бренда Lee Cooper.Дизайн годинника Lee Cooper розроблений відомим британським дизайнерським бюро та поєднує в собі нотки елегантного британського стилю разом з останніми трендами у світі фешн. Годинник Lee Cooper комплектується всесвітньо відомими механізмами Miyota, виготовлений зі сталі та має офіційну гарантію бренда. В Україні представлено ексклюзивно. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Miyota (Японія)
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Срібляястий
-
Розміри, мм
33х11
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Срібляястий
-
Застібка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
22 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
16 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
33 мм
-
Товщина
11 мм
-
Категорія
-
Бренд
Lee Cooper
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Вага | 86 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Розміри, мм | 33х11 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 86 |
| Тип цифр | Индексы |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Для жінок | Для жінок |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴









