Lee Cooper Carat — стильна новинка сезону 2025 року від легендарного фешн бренда Lee Cooper.Дизайн годинника Lee Cooper розроблений відомим британським дизайнерським бюро та поєднує нотки елегантного британського стилю разом з останніми трендами у світі фэшн. Годинник Lee Cooper комплектується всесвітньо відомими механізмами Miyota, виготовлений зі сталі та має офіційну гарантію бренда. В Україні представлено ексклюзивно. До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 86 |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 31х21 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 31х21х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 11 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Ширина ремінця | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴







