Чоловічий наручний електронний годинник Skmei Kompass Nano з компасом
975 ₴
- В наявності
- Код: 2020

1. Компас, Хронограф, Таймер, Будильник, Секундомір, Підсвічування;
2. Постановка розумних фітнес - цілей і відстеження в процентах про їх виконання + оповіщання при невиконанні;
3. Функція "Спорт". Вимірювання і відображення пройденої відстані, бігу і т. п .;
4. Розширений фітнес - трекер;
5. Вимірювання температури;
6. Відображення погоди.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Для військових
-
Додаткові функції
Рівень заряду акумулятора, компас, вимірювання температури, вимір барометричного тиску, крокомір, вимірювання висоти
-
Функції
Хронограф, розумні цілі, фітнес-трекер, педометр, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Зелений
-
Розміри, мм
55х16
-
Підтримка Sim-карти
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Зелений
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Можливість зняти ремінець
Ні
-
Діаметр
55 мм
-
Товщина
16 мм
-
Наявність камери
-
Наявність компаса
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Покажчик високосного року, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Барометр, GPS, Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Компас |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник, Термометр, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Вага | 60 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Працюють з Apple і Android Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Зелений |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 55х16 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Хронограф, розумні цілі, фітнес-трекер, педер, секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 60 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Наявність компаса | З компасом |
| Наявність камери | Без камери |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
- Ціна: 975 ₴











