Smael — це бренд спортивних і тактичних годинників високої якості. Цей годинник вирізняється стильним дизайном, надійним механізмом і високою стійкістю до води, що робить його ідеальним для військових і шанувальників екстремальних активностей.Smael Army є новою покращеною версією легендарного годинника Amigo. Порівнюючи зі стандартною версією Amigo, він має нову найкращу підсвітку та механізм. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
-
Тип механізму
-
-
-
Для військових
-
-
-
Функції
Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Хакі
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Хакі
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
26 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
26 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
Діаметр
50 мм
-
Товщина
15 мм
-
Розміри, мм
50х15
-
-
-
Категорія
-
Бренд
-
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smael |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Полімер |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Камуфляж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Вага | 60 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Хакі |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 50х15 |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 60 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Великі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴












