
1. Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові;
2. Крокомір;
3. Будильник;
4. Лічильник калорій;
5. Моніторинг сну;
6. Режими спортивних тренувань, гімнастики та походу в гору;
7. Дистанційна статистика;
8. Повідомлення про вхідний дзвінок та надходження повідомлення;
9. Віддалене управління камерою;
10. Зміна заставок дисплея і можливість поставити фото з телефону.
Характеристики
-
-
Мова годинника
Рос, англ
-
Мова додатку
Укр, рос, англ
-
-
-
Месенджери
Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук
-
Повідомлення
Виклики, sms
-
-
-
Функції
Крокомір, повідомлення про вхідний дзвінок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене управління камерою, антилост, режими спорту і гімнастики
-
-
-
Виміри здоров'я
Пульс, тиск, кисень в крові
-
Можливість розмовляти
Так
-
-
-
Водостійкі
Немає
-
-
-
Процесор
Realtek-8762DT
-
-
-
Сумісна ОС
Android, IOS
-
-
-
Версія Bluetooth
5.0
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
-
-
Підтримка Sim-карти
-
-
-
GPS
Ні
-
-
-
Дисплей
Сенсорний
-
Діагональ дисплея
1.33"
-
Тип матриці
TFT
-
Роздільна здатність дисплея
240*240
-
-
-
Місткість акумулятора, мА*ч
260
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сірий
-
Ремінець/браслет
Ремінець
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
В режимі очікування
7-14 днів
-
У звичайному режимі
3-7 днів
-
-
-
Наявність камери
-
-
-
Категорія
-
Бренд
UWatch
-
-
Гарантія
12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус, GPS, Ударостійкий корпус, Будильник, Акселерометр, Пульсометр, Знімний ремінець, Глонасс, Тонометр, Шагомер |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Оповіщення | Звукове, Вібрація |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Жіноча |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.33 дюйм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип матриці | TFT |
| Процесор | Realtek-8762DT |
| Сповіщення | Виклики, sms |
| Діагональ дисплея | 1.33" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 240*240 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сірий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| У режимі очікування | 7-14 днів |
| Функції | Крокомір, повідомлення про вхідний дзвіночок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене керування камерою, анти-ліст, режими спорту та гімнастики |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 30 |
| Діаметр | 44 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | 260 |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова годинників | Русі, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Водостійкі | Немає |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| У звичайному режимі | 3-7 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Для жінок | Для жінок |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові |
| GPS | Немає |
- Ціна: 1 975 ₴












