Чоловічий наручний механічний годинник з автопідзаводом Carnival Diver 10 Bar
5 895 ₴
- В наявності
- Код: 2032
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CARNIVAL Diver 10 Bar — новий водостійкий годинник від бренда Carnival. Ця модель виготовлена повністю з надміцної сталі, витримує до 10 метрів під водою й має новий унікальний японський механізм Seiko з 24 камінням. Модель комплектується сапфіровим склом і зібрала в собі всі найкращі новітні розробки заводу Carnival.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

1. Надійний механізм Seiko з 24-ма каменями.
2. Сапфірове скло.
3. Корпус зі сталі вищої проби.
4. Висока точність ходу годинника.
5. Найкраща ціна в сегменті Luxury - годинника.
Характеристики
-
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Seiko (Автозавод, 24 камені, Японія)
-
-
-
Функції
Показують дату, день тижня
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Прозора
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
40х11
-
-
-
За країною механізму
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Застібка
Дворівнева Carnival
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
Діаметр
40 мм
-
Товщина
11 мм
-
-
-
Категорія
-
Бренд
-
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Протиударні | Так |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Характеристики механізму | Seiko (Автопідзавод, 24 камені, Японія) |
| Розміри, мм | 40х11 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Вага, г | 120 |
| Тип цифр | Арабські цифри, Індекси |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 895 ₴












