Besta Command — командирський годинник розроблений фірмою Besta. Годинник має надійний сталевий корпус, люмінесцентне підсвічування вночі, а також японський механізм. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділять вас і підкреслять ваш стиль. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Miyota (Японія)
-
-
-
Для військових
-
-
-
Функції
Дата, люмінесцентне підсвічування
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
40х10,7
-
-
-
За країною механізму
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Хакі
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
23,3 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
Діаметр
40 мм
-
Товщина
10,7 мм
-
-
-
Категорія
-
Бренд
-
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10.7 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Хакі |
| Основний колір циферблата | Молочний |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Розміри, мм | 40х10,7 |
| Довжина ремінця | 23,3 см (регулюється) |
| Функції | Дата, люмінесцентна підсвітка |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 50,9 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









