Чоловічий наручний розумний смарт годинник Smart Mevaden Ultra Rubber, 2 ремінці
2 695 ₴
- В наявності
- Код: 2044

1. Вимірювання пульсу/кисню в крові.
2. 100+ спортивних режимів та тренувань.
3. Стальний корпус.
4. Функція "Розумний сон+".
5. Режим нагадувань.
6. Будильник, Секундомір, Ліхтарик.
7. Голосовий помічник.
8. Керування програвачем телефону.
9. Понад 100 дисплеїв на вибір.
10. Нагадування про дзвінки та повідомлення через Bluetooth.
11. Дихальні вправи, калорії, відстань, сходинки, тривалість тренування.
12. Погода.
Характеристики
-
-
Мова годинника
Рос, англ
-
Мова додатку
Укр, рос, англ
-
-
-
Месенджери
Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук
-
-
-
Виміри здоров'я
Пульс, кисень в крові
-
Можливість розмовляти
Так
-
-
-
Водостійкість
Базова - дощ
-
-
-
Процесор
8773EWE
-
-
-
Сумісна ОС
Android, IOS
-
-
-
Версія Bluetooth
5.0
-
-
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
52,8х13,6
-
-
-
Підтримка Sim-карти
-
-
-
GPS
Немає
-
-
-
Дисплей
Сенсорний
-
Діагональ дисплея
1.7"
-
Тип матриці
IPS
-
Роздільна здатність дисплея
390*390
-
-
-
Місткість акумулятора, мА*ч
800
-
-
-
Матеріал ремінця
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
24 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
-
-
В режимі очікування
до 30 днів
-
У звичайному режимі
5-7 днів
-
-
-
Наявність камери
-
-
-
Категорія
-
Бренд
UWatch
-
-
Гарантія
12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус, GPS, Ударостійкий корпус, Будильник, Датчик контролю концентрації кисню, Акселерометр, Гіроскоп, Пульсометр, Знімний ремінець, Тонометр, Шагомер |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Матеріал ремінця | Гума/каучук |
| Оповіщення | Звукове, Вібрація |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Чоловіча |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.7 дюйм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Процесор | 8773EWE |
| Діагональ дисплея | 1.7" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 390*390 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Розміри, мм | 52,8х13,6 |
| У режимі очікування | до 30 днів |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | 800 |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Тип пристрою | Розумний годинник |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Мова годинників | Русі, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| У звичайному режимі | 5-7 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, кисень у крові |
| GPS | Немає |
- Ціна: 2 695 ₴












