Ремінець підходить для моделі Winner Basel і має кріплення до корпусу.
Характеристики
-
Матеріал ремінця
Метал
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Довжина ремінця
17,5 см
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Категорія
-
Бренд
Besta
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Ширина браслета/ремінця | 20 мм |
| Довжина ремінця | 175 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип застежки | Розкладний замок |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




