Curren — відомий бренд кварцового годинника, який на ринку з 2001 року. Годинник цього бренда вирізняється не тільки стильним дизайном, але і високою якістю складання, що забезпечує його надійність і довговічність.Етігодинник стане чудовим доповненням до будь-якого стилю одягу. Чи то формальний одяг, чи то спортивний стиль, годинник Curren підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас помітним серед натовпу.Однако, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час упродовж тривалого періоду.В загальному годинник Curren поєднує в собі якість, дизайн і функціональність, що робить їх чудовим вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинника.В. комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
42х10
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Застібка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
24 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
42 мм
-
Товщина
10 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 110 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 110 |
| Тип цифр | Индексы |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴











