Guanquin — бренд ТОПових кварцових наручних годинників. Всі моделі обладнуються надійним японським кварцовим механізмом Quartz Elite, що зарекомендував себе як універсальний, надійний, витривалий. Продукція має міжнародні сертифікати якості.Часи Guanquin Materhorn мають водозахист 5 атм, тож з легкістю перенесуть будь-який контакт із водою. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Elite (Японія)
-
Функції
Дата
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
40х9
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Застібка
Кліпсова Guanquin
-
Довжина ремінця
23 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
40 мм
-
Товщина
9 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Характеристики механізму | Elite (Японія) |
| Розміри, мм | 40х9 |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Функції | Дата |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 120 |
| Тип цифр | Індекси, точки, арабські цифри |
| Застежка | Кліпсова Guanquin |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, точки, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴










