Sanda — бренд із 20-річною історією, що зробила ставку на чоловіків, які захоплюються спортом, які ведуть активний спосіб життя. В Україні бренд ексклюзивно представлений тільки з 2019 року, але вже став популярним серед шанувальників активного проведення часу. На тактичний годинник є сертифікати відповідності ICO: 9001. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Для військових
-
Функції
Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
42х13
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
24,5 см (регулюється)
-
Можливість зняти ремінець
Ні
-
Діаметр
42 мм
-
Товщина
13 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 39 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Колір ремінця | Чорний |
| Розміри, мм | 42х13 |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 39 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴











