Smart Miami — стильний жіночий смартгодинник від відомого виробника UWatch. Годинник має AMOLED-дисплей, понад 100 спортивних режимів, безліч заставок, працює з усіма Android і IoS. Завдяки стильному дизайну вони чудово доповнять будь-який образ як для роботи, так і для тренування або вечірки з друзями.В комплекті безплатно додатковий ремінець і офіційна гарантія на 12 місяців.
Подробніше про функції:

1. Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові;
2. Крокомір, лічильник калорій;
3. 100+ спортивних режимів та тренувань;
4. Будильник, секундомір;
5. Моніторинг сну;
6. Повідомлення про вхідний дзвінок та надходження повідомлення;
7. Голосовий помічник;
8. Відображення погоди;
9. Керування програвачем телефону;
10. Жіночі цикли;
11 Безліч циферблатів на вибір.
Характеристики
-
Мова годинника
Рос, англ
-
Мова додатку
Укр, рос, англ
-
Месенджери
Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук
-
Повідомлення
Виклики, sms
-
Функції
Вимірювання пульсу/тиску/кисню в крові; Крокомір, лічильник калорій; 100+ спортивних режимів та тренувань; Будильник, секундомір; Моніторинг сну; Повідомлення про вхідний дзвінок та надходження повідомлення; Голосовий помічник; Відображення погоди; Керування програвачем телефону; Жіночі цикли; Безліч циферблатів на вибір.
-
Виміри здоров'я
Пульс, тиск, кисень в крові
-
Можливість розмовляти
Так
-
Водостійкі
Немає
-
Процесор
Realtek-8762DT
-
Сумісна ОС
Android, IOS
-
Версія Bluetooth
5.0
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Колір корпусу
Золотистий
-
Підтримка Sim-карти
-
GPS
Ні
-
Дисплей
Сенсорний
-
Діагональ дисплея
1.32"
-
Тип матриці
AMOLED
-
Роздільна здатність дисплея
466*466
-
Місткість акумулятора, мА*ч
200
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Золотистий
-
Ремінець/браслет
Браслет
-
Довжина ремінця
24,5 см (регулюється)
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
В режимі очікування
до 30 днів
-
У звичайному режимі
7 днів
-
Наявність камери
-
Категорія
-
Бренд
UWatch
-
Гарантія
12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UWatch |
| Тип | Розумні годинники |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус, Ударостійкий корпус, Будильник, Датчик контролю концентрації кисню, Акселерометр, Гіроскоп, Пульсометр, Знімний ремінець, Глонасс, Тонометр, Шагомер |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Матеріал ремінця | Метал |
| Оповіщення | Звукове, Вібрація |
| Колір | Золотистий |
| Рівень водостійкості | 3 АТМ |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Вага | 45 мг |
| Стать | Жіноча |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 1.32 дюйм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Тип матриці | AMOLED |
| Процесор | Realtek-8762DT |
| Сповіщення | Виклики, sms |
| Діагональ дисплея | 1.32" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| У режимі очікування | до 30 днів |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Товщина | 6,8 мм |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 45 |
| Діаметр | 40,8 мм |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | 200 |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Мова годинників | Русі, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Водостійкі | Немає |
| Месенджери | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| У звичайному режимі | 7 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Для жінок | Для жінок |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, тиск, кисень у крові |
| GPS | Немає |
- Ціна: 1 975 ₴












