North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладнених умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.North Edge Triton — це розробка бренда North Edge призначена для пілотів. Модель виготовлена зі сталі 316 проби, має загартоване протиударне скло, японський механізм, сонячну батарейку та водостійкість 30 атмосфер. У цій моделі можна сміливо плавати та повноти на глибину до 10 метрів. Разом із неперевершеним дизайном ця модель ідеально підійде для важких умов і поціновувачів якісних речей. У комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.

1. Занурення до 10 метрів;
2. Підвищена ударостійкість;
3. Витримують температуру до -30 градусів;
4. Японський надійний механізм;
5. Система підзарядки від сонця Solar Power;
7. Сталь 316 проби та закаляне скло.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
North Edge (Японія)
-
Для військових
-
Функції
Водостійкість 30 атм, хардлес скло, сонячна батарея
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
30 атм - дайвінг
-
Скло
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
42х14,2
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Застібка
Кліпсова North Edge
-
Довжина ремінця
22,5 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
42 мм
-
Товщина
14,2 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 133 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Розміри, мм | 42х14,2 |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Функції | Водостійкість 30 атм, хардлес скло, сонячна батарея |
| Водостійкість | 30 атм – дайвинг |
| Вага, г | 133 |
| Застежка | Кліпсова North Edge |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, точки, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 495 ₴











