Ремінці виготовлені з якісної тканини, стильно підійдуть як під класичні моделі годинника, так і спортивні або військові.
Характеристики
-
Матеріал ремінця
Тканина
-
Колір ремінця
Темно-зелений
-
Довжина ремінця
25 см
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Категорія
-
Бренд
Besta
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Ширина браслета/ремінця | 22 мм |
| Довжина ремінця | 250 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Проста застібка-пряжка |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Тканина |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴





