Pagani Design — преміальний бренд чоловічих наручних годинників. Головною перевагою бренда є водостійкість і надійність. У годиннику Pagani Design можна сміливо плавати й пірнати на будь-якій глибині. Всі годинники бренда комплектуються легендарними японськими механізмами Seikoї мають міжнародну гарантію 12 місяців. Дизайнерське бюро бренда розміщене в Італії, що робить його класичний зовнішній вигляд чарівно елегантним і стильним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Виробник | PD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 140 |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Дата |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, Seiko, 21 камінь (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 047 ₴



