Pagani Design — преміальний бренд чоловічих наручних годинників. Головною перевагою бренда є водостійкість і надійність. У годиннику Pagani Design можна сміливо плавати й пірнати на будь-якій глибині. Всі годинники бренда комплектуються легендарними японськими механізмами Seiko. Дизайнерське бюро бренда розташоване в Італії, що робить їх класичний зовнішній вигляд чарівно елегантним і стильним.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Преїмаства бренда Pagani Design:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Виробник | PD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 163 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 20 атм — дайвінг |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 40х11,2 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Товщина | 11,2 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Дата, хронограф, секундомір |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 308 ₴



