Чоловічий водостійкий тактичний годинник North Edge Desert Nylon Power 5BAR з компасом
3 695 ₴
- В наявності
- Код: 2126
North Edge Desert — оновлена модель легендарної серії Apache. Годинник отримав посилений протиударний корпус меншого розміру, оновлений дизайн і безель зі сталі. North Edge — це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків тощо, що працюють у надскладнених умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.Часи від бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників. У комплекті йде 2 ремінці й офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.

1. Занурення до 3-х метрів;
2. Компас, барометр, альтиметр, термометр;
3. Крокомір, пейсер;
4. Будильник;
5. Секундомір, таймер;
6. Підсвічування;
7. Нагадування про низький заряд;
8. Витримують температуру до -20 градусів.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Apache North Edge (Японія)
-
Для військових
-
Функції
Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвічування, пейсер, нагадування про низький заряд.
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
46x14
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Додатковий ремінець
Нейлон
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
46 мм
-
Товщина
14 мм
-
Наявність компаса
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Країна виробник | Японія |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Крокомір, Барометр, Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Термометр, Компас, Альтиметр |
| Додаткові функції | Будильник, Термометр, Компас, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 95 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Розміри, мм | 46x14 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, альтиметр, термометр, крокомір, секундомір, будильник, таймер, підсвітка, пейсер, нагадування про низький заряд. |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 95 |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Для військових | Тактичні |
| За діаметром годинника | Середні |
| Наявність компаса | З компасом |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
- Ціна: 3 695 ₴















