Представляємо вам елегантний чоловічий годинник GUARDO 012831-3, який стане ідеальним доповненням до будь-якого образу. Цей класичний годинник має прямокутну форму корпусу, виготовленого з неіржавкої сталі із золотистим покриттям, що підкреслює їхній стиль і солідність.
Завдяки своїй водонепроникності 30 м, ви можете бути впевнені в надійності годинника під час повсякденного використання. Мінеральне скло забезпечує високу стійкість до подряпин, а шкіряний ремінець чорного кольору надає йому комфорту й елегантності.
Діаметр корпусу становить 29 мм, а його розміри 29 х 21 х 8 мм роблять годинник компактним і легким, вага яких лише 23 г. Кварцовий механізм забезпечує точність у відтворенні часу, а також має функції індикації годинника, хвилин, секунд, дня тижня і числа.
Годинник GUARDO 012831-3 — це ідеальний вибір для сучасного чоловіка, який цінує якість, стиль і функціональність. Не забудьте про річну гарантію, що підтверджує надійність цього виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guardo |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 29 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 23 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Кожа |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Колір ремінця | Чорний |
| Розміри, мм | 29 х 21 х 8 |
| Функції | Годинник, Лінійні, Секунди |
| Вага, г | 23 |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Різновид циферблата | Римські цифри |
| Довжина ремінця, см | 23 |
| Діаметр корпусу, мм | 29 |
| Країна виробника | Китай |
| Водонепроникність | 30 м |
- Ціна: 3 100 ₴












