Годинник GUARDO 012772-3
Створений для сучасних жінок, годинник GUARDO 012772-3 поєднує елегантність і функціональність. Модний золотистий корпус із неіржавкої сталі та класичний круглий циферблат справляють враження розкоші, а римські цифри й індекси забезпечують зручність зчитування часу.
З вагою всього 85 г і розмірами 31 Х 35 Х 8 мм, цей годинник легко підійдуть під будь-який стиль. Водонепроникність до 30 м дає змогу вам не турбуватися про вологу, що робить її ідеальною для щоденного використання. Кварцовий механізм гарантує високу точність, а 12-місячна гарантію підтверджує надійність продукту.
Ремінець-браслет також виготовлений із неіржавкої сталі, що надає додаткового шарму. Годинник GUARDO 012772-3 — це не просто аксесуар, а втілення вашого стилю й індивідуальності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guardo |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 85 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Розміри, мм | 31 Х 35 Х 8 |
| Функції | Годинник, Лінійні, Секунди |
| Вага, г | 85 |
| Тип кріплення | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Різновид циферблата | Індекси, Римські цифри |
| Довжина ремінця, см | 20 |
| Діаметр корпусу, мм | 32 |
| Країна виробника | Китай |
| Водонепроникність | 30 м |
- Ціна: 3 251 ₴









