Пропонуємо до вашої уваги чоловічий годинник GUARDO 012757-2, який стане стильним доповненням до вашого образу. Цей класичний годинник виготовлений із неіржавкої сталі, що забезпечує його міцність і довговічність. Золотистий корпус у поєднанні з чорним ремінцем має стильний та елегантний вигляд.
Основні характеристики містять водонепроникність до 30 метрів, кварцовий механізм і мінеральне скло, що забезпечують надійність і точність часу. Годинник обладнаний люмінесцентною підсвіткою й індикацією години, хвилин, секунд, а також дня тижня та числа.
З діаметром корпусу 43 мм і комфортною довжиною ремінця 27 см, гарантовано зручне носіння в будь-якій ситуації. Гарантія на годинник становить 12 місяців, а їхній стильний дизайн підійде як для повсякденного використання, так і для особливих подій. Купуючи GUARDO 012757-2, ви вибираєте бездоганний стиль і надійність у кожному моменті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guardo |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 84 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Підсвітка | Люмінесцентна |
| Колір ремінця | Чорний |
| Розміри, мм | 43 Х 50 Х 12 |
| Функції | Годинник, Лінійні, Секунди |
| Вага, г | 84 |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Різновид циферблата | Индексы |
| Довжина ремінця, см | 27 |
| Діаметр корпусу, мм | 43 |
| Країна виробника | Китай |
| Водонепроникність | 30 м |
- Ціна: 3 040 ₴









