Якісна коробочка зі шкіри. Має елегантний та дорогий вигляд, ідеально доповнить годинник у подарунок.
Характеристики
-
Матеріал корпусу
Шкіра
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
100 х 100 х 60 мм
-
Категорія
-
Бренд
Besta
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Еко-шкіра |
| Місткість | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри, мм | 100 х 100 х 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





