Чоловічий наручний розумний смарт годинник North Edge GPS Titan Black Spider з компасом
4 895 ₴
- В наявності
- Код: 2196

1. GPS відстеження координат;
2. Компас; Будильник; Секундомір;
3. Режим екстремальних температур;
4. Режим бігу та тренажерного залу;
5. Функція "Розумний сон+";
6. Ультрапотужна батарея (до 40+ днів у режимі спокою, 1-3 дні за постійно увімкненого GPS);
7. Вимірювання пульсу/киснева в крові;
8. 60+ режимів спортивних ігор;
9. Дистанційне керування камерою і програвачем телефона;
10. Процесор нового покоління;
11. Водостійкість 3 атм;
12. Барометр; Альтиметр;
13. AmoLED дисплей.
Характеристики
-
Мова годинників
Укр, рос, англ
-
Мова програми
Укр, рос, англ
-
Месенджері
Фейсбук, Інста, Ведсап
-
Функції
GPS відстеження координат; Компас; Режим екстремальних температур; Режим бігу/тренажерного залу; Розширений фітнес-трекер; Функція "Розумний сон+"; Потужна батарея (до 40+ днів у режимі спокою); 60+ режимів спортивних ігор; Дистанційне керування камерою; Будильник; Секундомір; Барометр; Альтиметр; Керування програвачем телефона.
-
Заміри здоров'я
Пульс, кисень у крові
-
Можливість розмовляти
Так
-
Процесор
ATS3085S4
-
Сумісна ОС
Android, IOS
-
Версія Bluetooth
5.0
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм — Міті руки
-
Колір корпусу
Чорний
-
Розміри, мм
47,5х12,5
-
Підтримка Sim карти
-
GPS
Є
-
Дисплей
Сенсорний
-
Діагональ дисплея
1.43"
-
Тип матриці
AMOLED
-
Роздільна здатність дисплея
466*466
-
Ємність акумулятора, мА·год
530
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Додатковий ремінець
Нейон
-
Ремінець/браслет
Ремінець
-
Довжина ремінця
26,5 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
У режимі очікування
до 40+ днів
-
У звичайному режимі
2-5 днів
-
Наявність камери
-
Оперативна пам'ять
128 МБ
-
Час роботи
Понад 7 днів
-
Наявність компас
-
Категорія
-
Бренд
North Edge
-
Гарантія
12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Тип | Розумні годинники |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Тип матриці | AMOLED |
| Процесор | ATS3085S4 |
| Час роботи | Понад 7 днів |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безплатний застосунок Apple і Android |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стать | Чоловічі |
| Колір ремінця | Чорний |
| Розміри, мм | 47,5х12,5 |
| У режимі очікування | до 40+ днів |
| Довжина ремінця | 26,5 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Мова програми | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Ємність акумулятора, мА·год | 530 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Дисплей | Сенсорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| Наявність компаса | З компасом |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Мова годинників | Укр, рос, англ |
| Наявність камери | Без камери |
| Месенджери | Фейсбук, Інста, Ведсап |
| У звичайному режимі | 2-5 днів |
| Приймання дзвінків | Да |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Wi-Fi | Немає |
| Вимірювання здоров'я | Пульс, кисень у крові |
| GPS | Да |
| Додатковий ремінець | Нейон |
- Ціна: 4 895 ₴









