Чоловічий наручний механічний годинник з автопідзаводом Carnival First Magnetic, 2 ремінця
3 995 ₴
- В наявності
- Код: 2195
Чоловічий механічний годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом із 25 камінням вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм із 25 камінням; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн і бездоганна якість. Чоботи Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісна якість.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Автозавод, 25 каменів, Японія
-
Функції
Маятник "Турбілліон Х", показують дату, місяць, день тижня
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Прозора
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
39х13
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Срібло
-
Додатковий ремінець
Нейон
-
Застібка
Фірмова Carnival
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
39 мм
-
Товщина
13 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Срібло |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Розміри, мм | 39х13 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Маятник &ß; Тарбілліон X&94;, показують дату, місяць, день тижня |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 120 |
| Тип цифр | Римські |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Римські цифри, індекси |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Нейон |
- Ціна: 3 995 ₴
















