Чоловічий наручний кварцовий годинник Curren Hector Elastic Black, 2 ремінця
989 ₴
- В наявності
- Код: 2197
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Curren — відомий бренд кварцового годинника, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренда вирізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збирання, що забезпечує їхню надійність і довговічність. Цей годинник стане чудовим доповненням до будь-якого стилю одягу. Чи то формальний одяг, чи то спортивний стиль, годинник Curren підкреслить вашу індивідуальність і зробить вас помітним серед натовпу.Однако, крім свого естетичного вигляду, годинник Curren також гарантує точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму вони надійно показуватимуть час упродовж тривалого періоду.У загальному годиннику Curren поєднує в собі якість, дизайн і функціональність, що робить їх чудовим вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинника.В. комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і укладається в посилку окремо.

-
Тип механізму
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
3 атм — Міті руки
-
Стекло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
46х12
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Додатковий ремінець
Каучук
-
Застежка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
22 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
46 мм
-
Товщина
12 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 60 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Розміри, мм | 46х12 |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 60 |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴













