Чоловічий водостійкий годинник Lee Cooper Daytona Vibe Black, 2 ремінці
3 095 ₴
- В наявності
- Код: 2198
Чоловічий водостійкий годинник Lee Cooper Daytona Vibe Black, 2 ремінці
Годинник Lee Cooper — це поєднання британської традиції та сучасного стилю. Відомий британський бренд представляє нову колекцію годинників із неперевершеним дизайном, який підкреслює індивідуальність і смак свого власника.Кожна модель обладнана надійним японським механізмом, який гарантує точність і безперебійну роботу. Крім того, годинник Lee Cooper постачається з гарантією 12 місяців, що підтверджує його якість і довговічність.Це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, функціональність і престиж кожної деталі.Примітання: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.

Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Miyota (Японія)
-
Функції
Показують дату
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
42х11
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Додатковий ремінець
Нейон
-
Застібка
Дворівнева
-
Довжина ремінця
25 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
18 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
42 мм
-
Товщина
11 мм
-
Категорія
-
Бренд
Lee Cooper
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 73 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Вага, г | 73 |
| Тип цифр | Индексы, точки |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Индексы, точки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай/Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Нейон |
- Ціна: 3 095 ₴
















