Чоловічий наручний кварцовий годинник Carnival Millenium Indigo Blue, 2 ремінці
2 989 ₴
- В наявності
- Код: 2208
+380 (66) 825-47-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий кварцовий годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.Основні переваги Carnival: • японський механізм; • міцне сапфірове скло; • офіційна гарантія 12 місяців; • ексклюзивна дистрибуція в Україні; • преміальний дизайн і бездоганна якість.Часи Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісна якість.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Японія
-
Функції
Показують дату, день тижня
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
-
Водостійкість
3 атм - мити руки
-
Скло
-
Задня кришка
Закрита
-
За країною механізму
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Сріблястий
-
Додатковий ремінець
Нейон
-
Застібка
Фірмова Carnival
-
Довжина ремінця
22 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
20 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
40 мм
-
Товщина
11 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Стекло | Сапфірове |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Характеристики механізму | Японія |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Вага, г | 120 |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Кварцовий |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Нейон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴















