Чоловічий наручний механічний годинник з автопідзаводом Jaragar Elite White Rubber, 2 ремінці
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2221
Чоловічий механічний годинник Jaragar — поєднання класичного стилю і високоточної механіки. Кожна модель створена для чоловіків, які цінують надійність, елегантність і впевненість у деталях.Механічний механізм працює без батарейок, а прозора задня кришка дає змогу спостерігати за складною роботою механізму, підкреслюючи майстерність і технічні досконалість виробу. Класичний дизайн циферблата робить годинник універсальним аксесуаром як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків.Jaragar — стиль, традиції механіки та чоловіча елегантність у кожному русі стрілок.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
-
Тип механізму
-
Характеристики механізму
Автозавод
-
Функції
Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалою
-
Форма корпусу
-
Матеріал корпусу
Сталь
-
Водостійкість
-
Скло
-
Задня кришка
Прозора
-
Колір корпусу
Сріблястий
-
Розміри, мм
41х10
-
Матеріал ремінця
-
Колір ремінця
Чорний
-
Додатковий ремінець
Каучук
-
Застібка
Класична
-
Довжина ремінця
24 см (регулюється)
-
Ширина ремінця
22 мм
-
Можливість зняти ремінець
Так
-
Діаметр
41 мм
-
Товщина
10 мм
-
Категорія
-
Бренд
-
Гарантія
12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 100 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Розміри, мм | 41х10 |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня, час по 24 - шкалі |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Вага, г | 100 |
| Тип цифр | Класичні |
| Застежка | Класична |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Форма корпусу | Круглий |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Додатковий ремінець | Каучук |
- Ціна: 1 695 ₴















